gallery/text
gallery/logo_big_nobackground

 

Увага! Кожен учасник флеш-мобу Critical Mass Lviv несе персональну відповідальність за себе, своє здоров’я та свою поведінку на дорозі.

Коли?

О котрій?

Де?

 

Який маршрут?

Маршрут подорожі визначається на місці зустрічі самими учасниками заїзду.

 

Скільки часу триватиме велопробіг?

Приблизна тривалість акції: 2,5 – 3 год. Але час в дорозі залежить від темпу руху колони, погодних умов, ситуації на автошляхах, від непередбачуваних трафунків у дорозі.

Яка дистанція?

В середньому учасники пробігу долають близько 20-30 км. Під час подорожі робиться зупинка.

Що потрібно мати з собою?

З собою потрібно взяти велосипед, засоби особистої безпеки (при наявності – світловідбивна жилетка, шолом, якщо ви боїтесь падінь – наколінники, налокітники) та хороший настрій. Якщо ви періодично вживаєте медикаменти за приписом лікаря чи у вас може виникнути потреба у них – обов’язково мати їх з собою. Не зайвим буде взяти із собою питну воду та канапку чи шоколадку в дорогу, а також солодощі для традиційного частування на фініші біля Ратуші. Корисно мати окуляри для захисту від пилу і комах. Також бажано мати із собою запасну камеру для свого велосипеда та ремкомплект.

 

gallery/19947-200
gallery/дзвінок
gallery/55284-200
gallery/tools_icon (1)
gallery/bikecons_waterbottle-512
gallery/101-512

Які вимоги до велосипеда?

Велосипед повинен бути:
• технічно справним;
• з цілими і накачаними колесами;
• зі справними гальмами;
• обладнаний звуковим сигналом;
• обладнаний світловими приладами (по боках – помаранчеві світловідбивачі, позаду – червоний світловідбивач або ліхтар-блимавка, попереду – білий світловідбивач або фара/ліхтар).

Які вимоги до учасників?

Вік учасників заїзду обмежується лише чинними Правилами дорожнього руху: на території України рухатися по дорозі на велосипедах дозволяється з 14 років. Діти повинні брати участь з дозволу або у супроводі батьків. До заїзду не можуть бути допущені учасники у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Де їздять учасники?

Учасники велопробігу їздять дорогами Львова. Вони не виїздять за межі міста, а також не пересуваються парками, скверами і тротуарами.

Чому колона не їде велодоріжками?

Маршрут велопробігу не проходить по існуючих велодоріжках через їх малу пропускну здатність, через переривчастість веломережі міста, а також через те, що ідея флеш-мобу – боротьба за права велосипедистів на дорозі.

Чи безпечно їздити на такі акції?

Заїзди “Критична маса” такі самі безпечні як і звичайна їзда по місту. Окрім того, їзда в колоні характеризується більш високим рівнем помітності велосипедиста, що знижує звичні ризики, а також інші учасники першими прийдуть на допомогу в разі потреби.

gallery/cake-icon-91126